Logopedia

Grupowe zajęcia logopedyczne w Przedszkolu Fabryka Talentów

Grupowe zajęcia logopedyczne w Przedszkolu Fabryka Talentów oddziałują wszechstronnie na rozwój dzieci i stanowią świetną stymulację mowy poprzez zabawę. 

W trakcie zajęć:

  • wzmacniamy narządy artykulacyjne,
  • kształtujemy koncentrację i umiejętności słuchowe,
  • pracujemy nad prawidłowym torem oddechowym,
  • uczymy się prawidłowego wzorca wypowiadanych głosek.

Zajęcia mają charakter profilaktyczny i są też świetnym wsparciem dla indywidualnej terapii logopedycznej.

Odbywają się raz w tygodniu, w wymiarze czasowym: 30 min.

Istnieje możliwość, dodatkowo płatnej terapii lub konsultacji indywidualnej w gabinecie logopedycznym, który mieści się w naszym przedszkolu – Fabryka Talentów.

Zapisy prosimy dokonywać poprzez bezpośredni kontakt z Logopedą: mgr Magdaleną Krawczun pod nr tel. 519 875 333

Kilka słów o mgr Magdalenie Krawczun

Dyplom logopedy klinicznego zdobyła na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Posiada również dyplom pedagoga osób z wadą słuchu, pedagoga specjalnego i pedagoga wychowania przedszkolnego. Prowadzi autorski program dydaktyczny „Trening słuchowy Magdaleny Krawczun”, składający się na książkę i płytę CD z ćwiczeniami. Serdecznie polecamy do zakupu na stronie wydawnictwa: www.cotinuo.wroclaw.pl/logopedia.

Prywatnie również jest mamą, która boryka się na co dzień z trudnym aspektem wychowania dziecka. Rozumie więc potrzeby innych dzieci i ich rodziców.

To także wykwalifikowany i utalentowany trener fitness.

W czasie swoich zajęć łączy ze sobą elementy wszystkich tych dziedzin, tworząc unikalny program terapeutyczny, dopasowany do potrzeb Pacjenta.

Niejednokrotnie współdziała ze specjalistami z dziedziny: integracji sensorycznej, psychologii, fizjoterapii, dietetyki. Dzięki temu prowadzony przez nią gabinet logopedyczny jest uznany i polecany jako jeden z najbardziej profesjonalnych.

Scroll to Top